![](https://pesede.gr/wp-content/uploads/2021/03/pesede-logo-2.jpg)
29-01-2015 - 22:00
ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ της ΠΕΣΕΔΕ: Αναγκαιότητα ενιαίας έκφρασης του κλάδου – Πρώτο βήμα: η άμεση έναρξη λειτουργίας των κοινών Επιτροπών Εργασίας της Σ.Ε.Ε.Ο.
ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ της ΠΕΣΕΔΕ: Αναγκαιότητα ενιαίας έκφρασης του κλάδου – Πρώτο βήμα: η άμεση έναρξη λειτουργίας των κοινών Επιτροπών Εργασίας της Σ.Ε.Ε.Ο.
ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ της ΠΕΣΕΔΕ:
Αναγκαιότητα ενιαίας έκφρασης του κλάδου
Πρώτο βήμα: η άμεση έναρξη λειτουργίας των κοινών Επιτροπών Εργασίας της Σ.Ε.Ε.Ο.
Επιστολή της ΠΕΣΕΔΕ προς τις λοιπές Εργοληπτικές Οργανώσεις εδώ