“ΤΕΕ υπό κατασκευή”: Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο για την κεντρική “ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ”
Κατατέθηκε την 11/10/2016 το ψηφοδέλτιο "ΤΕΕ υπό κατασκευή – Μηχανικοί της Κατασκευής για το ΤΕΕ" με υποψηφίους για την "ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ", το κεντρικό όργανο του Τεχνικού Επιμελητηρίου.
Ευχόμαστε η συνέχεια να είναι ελπιδοφόρα για όλους τους συναδέλφους της κατασκευής.
Ο Κατασκευαστικός Κόσμος αξίζει μιας καλύτερης εκπροσώπησης στο Επιμελητήριό μας.
Καλή αρχή και καλή δύναμη teeunderconstruction@gmail.com
Υποψήφιοι για την "ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ"
Από Νομό Αττικής
1 ΒΕΡΟΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ/Μ ΑΘΗΝΑ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Μ/Μ ΑΘΗΝΑ
3 ΚΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Μ/Μ ΑΘΗΝΑ
4 ΚΡΕΣΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η/Μ ΑΘΗΝΑ
Από Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας
1 ΒΑΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
2 ΒΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3 ΒΕΛΟΥΖΟΣ ΣΤΑΜΟΣ Η/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
4 ΓΑΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
5 ΔΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
6 ΙΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
7 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ/Μ ΠΕΛΛΑ
8 ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
9 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
10 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
11 ΜΕΣΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
12 ΜΕΤΑΛΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
13 ΜΗΤΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ (ΗΡΩ) Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
14 ΜΠΙΓΔΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15 ΟΦΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Μ/Μ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
17 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ Η/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
18 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΟΣ Π/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
19 ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
20 ΣΙΝΩΠΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π/Μ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
21 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ/Μ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
22 ΤΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΤ/Μ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
23 ΤΣΕΛΕΓΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π/Μ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
24 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ A/M ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Από Τμήμα Δυτικής Ελλάδας
1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M/M ΠΑΤΡΑ
2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M/M ΠΑΤΡΑ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π/Μ ΠΥΡΓΟΣ
4 ΚΑΨΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π/Μ ΠΑΤΡΑ
Από Τμήμα Θράκης
1 ΚΑΛΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π/Μ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
2 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Π/Μ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3 ΜΑΥΡΑΝΕΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η/Μ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
4 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ Μ/Μ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΦΡΟΣΥΝΗ Π/Μ ΞΑΝΘΗ
Από Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π/Μ ΚΟΖΑΝΗ
2 ΔΙΑΝΕΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Π/Μ ΚΟΖΑΝΗ
3 ΛΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Μ/Μ ΓΡΕΒΕΝΑ
4 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α/Μ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π/Μ ΦΛΩΡΙΝΑ
6 ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Μ/Μ ΚΟΖΑΝΗ
Από Τμήμα Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η/Μ ΤΡΙΚΑΛΑ
2 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π/Μ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
3 ΜΑΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΤ/Μ ΛΑΡΙΣΑ
4 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π/Μ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
5 ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π/Μ ΛΑΡΙΣΑ
6 ΨΗΦΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Π/Μ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Από Τμήμα Ηπείρου
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Π/Μ ΑΡΤΑ
Από Τμήμα Δυτικής Κρήτης
1 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π/Μ ΧΑΝΙΑ